1. Young Mother 3

    Young Mother 3

    Young Mother 3 #erotik filmin konusu Yirmi yıl Ki-chan babasıyla yalnız yaşıyor. Bir gün Yoon-seo (Kim Jeong-ah), üvey annesi onlarla yaşamaya başlar. Ki-chan'la dost olmaya çalışıyor, ancak bir kadın gibi davranıyor ve göstermeye başlamış. Yoon-seo onu şiddetle reddeder, ancak onu da istediğini bilir. İlişkileri tehlikeli bir şey haline geldi. Ardından, bir gün, Ki-chan'ı uzun süre boyun eğen Min-jeong, aralarında neler olup bittiğini bilir. Anne babası kocasını aptal yerine koyar ve oğluyla oğlu aşık olur babasının hanımefendisine aşık olur. Hiçbir şey söylemediğinden emin olmak için Min-jeong ile bir anlaşma yapıyorlar.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      1.189

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Erotik Film izle

 Erofilmizle.com sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş.Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler.Erotik FilmGenel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle


erotik film izle