1. Hemşirenin Erotik Günlüğü

    Hemşirenin Erotik Günlüğü

    Doktor, bir kadına düşüncelerini ve hayallerini kaydetmek için yerleştirilen bir araç olan "Rüya Zinciri" nin keşfiyle kadın psikoterapisinde yeni bir bilimsel atılım geliştirir. Ancak,Erotik filmde karanlık ve fırtınalı bir gece, doktor ve asistanları, laboratuvarlarının kirişlerinden halatlarla asılmış olarak öldü. Güzel Reiko, "genofobi" (cinsel ilişki korkusu) olarak bilinen bir durumdan mustarip olarak, gözlem için Tachibana Kliniğine kabul edilmektedir. Başka bir doktor grubu "Rüya Yüzüğü" cihazına sahip ve onu çılgınca erotik ve şiddetli hayaller ile kabuslar analiz etmek için Reiko'da kullanıyor. Klinisyen hekimlerin bu cihazı Reiko üzerinde test etmesi, ancak gizlice hipnoz altında tutulması için halka bir zil sesi duyduğu her an harekete geçirilmesi için daha cana yakın nedenler var. Kötü doktorların deneyinden kurtulabiliyor mu, ve öyle olsa bile, o tuhaf kişi kim siyah giyindi, onu takip ediyordu?
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      944

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Erotik Film izle

  Erofilmizle.com sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş. Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler. Erotik Film Genel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle


erotik film izle