1. Bikinili Kızlar

    Bikinili Kızlar

    Softcore erotik yıldızı Misty Mundae, Raquel Welch'i ve BİR MİLYON YILIN B.C.'nin durdurma hareketli canlılarını hatırlatan DINOSAUR PLANET'teki seksi ve bikini BIKINI KIZLARININ önemli turistik yerlerinden biridir. Zaman yolculuğu yapan bir çift, kendilerini milyonlarca yıl önce Dünya'da olduğu gibi tuhaf bir gezegende bulurlar. Bu eşsiz yeri keşfederken, üç ilkel bebeği (Mundae ve diğer softcore yıldızları Ruby LaRocca ve Lilly Tiger) karşı karşıya kalırlar ki, uzaylıları buharlı mağara-lezbiyen sevgi festivalinde çabucak etkilerler. Fakat arap dolaşan öfkeli durdurma hareketli dinozorlar, tarih öncesi tutkularını kesintiye uğratacak mı? DINOSAUR PLANET'TEKİ BIKINI KIZLARI, usta B-filmi yapımcısı David DeCoteau tarafından yönetildi.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      1.267

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Erotik Film izle

  Erofilmizle.com sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş. Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler. Erotik Film Genel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle


erotik film izle